سرویس‌های پرطرفدار اجاره ادوبی کانکت کلاس روم:

۳۰ ساعت ۵ کاربره

یک ماهه
۷۲ هزار تومان
 • ساعات برگزاری کلاس: ۳۰ ساعت
 • ضبط فیلم کلاس‌ها: ۳۰ ساعت
 • سقف تعداد کاربران: ۵ نفر
 • مهلت استفاده از سرویس: یک ماه

۶۰ ساعت ۵ کاربره

دو ماهه
۱۳۲ هزار تومان
 • ساعات برگزاری کلاس: ۶۰ ساعت
 • ضبط فیلم کلاس‌ها: ۶۰ ساعت
 • سقف تعداد کاربران: ۵ نفر
 • مهلت استفاده از سرویس: دو ماه

۲۰ ساعت ۲۵ کاربره

یک ماهه
۱۹۵ هزار تومان
 • ساعات برگزاری کلاس: ۲۰ ساعت
 • ضبط فیلم کلاس‌ها: ۲۰ ساعت
 • سقف تعداد کاربران: ۲۵ نفر
 • مهلت استفاده از سرویس: یک ماه

سایر سرویس‌های خرید ادوب کانکت و اجاره ادوب کانکت:

ادوب کانکت

ادوب کانکت adobe connect یک پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین است که در مقایسه با سایر نرم افزارهای برگزاری کلاس آنلاین، قدرتمندتر و پیشرفته تر است.

ادوب کانکت adobe connect همه امکانات معمول برگزاری یک کلاس آنلاین حرفه ای را دارد و علاوه بر آن مزایا و امکاناتی دارد که سایر نرم افزارهای مشابه ندارند. تخته وایت برد، ارتباط زنده ویدئویی و صوتی، بارگذاری و ارائه انواع فرمت های فایل، پخش زنده فیلم و صوت در کلاس، اشتراک گذاری دسکتاپ، چت متنی گروهی و دو نفره، نظرسنجی، یادداشت، اشتراک گذاری فایل برای دانلود توسط اعضای کلاس، اشتراک گذاری لینک، یادداشت، مدیریت پیشرفته سطح دسترسی اعضای کلاس، گروه بندی اعضای کلاس و… تنها بخشی از امکانات ادوب کانکت adobe connect است.

ادوب کانکت adobe connect در مقایسه با سایر نرم افزارهای برگزاری کلاس مجازی، امکانات و ریزه کاری هایی دارد که ذکر همه آنها نیازمند یک مطلب مفصل است ولی اگر تجربه کار کردن با آن را پیدا کنید و به دانستن همه امکانات و آپشن های ادوبی کانکت adobe connect علاقه مند باشید در هر بار استفاده پنجره های جدیدی به روی شما باز می شود و دچار شگفتی می شوید از این همه امکاناتی که در یک نرم افزار گنجانده شده است.

یکی از بزرگترین مزایای ادوبی کانکت adobe connect استفاده از تکنولوژی های پیشرفته انتقال صوت و تصویر در این نرم افزار است. به طوری که بدون کوچکترین ایراد یا باگی و بدون حتی یک دهم ثانیه تاخیر یا قطعی، صدا و تصویر را با کیفیتی بسیار بالا منتقل می کند البته به شرطی که زیر ساختهای سخت افزاری و سرور متناسب با استفاده ای که از آن می شود تامین شده باشد و کاربران هم اینترنت پرسرعت و پایداری داشته باشند. اگر اختلالی در برگزاری کلاس ادوب کانکت adobe connect به وجود بیاید شما مطمئن هستید که ایراد از نرم افزار نیست و هر ایرادی هست از سرور یا اتصال اینترنت اعضای جلسه است.

این سطح از کیفیت و اطمینان را درباره هیچ کدام از نرم افزارهای برگزاری کلاس مجازی و کلاس آنلاین نمی توان گفت.

ویژگی مهم دیگر ادوب کانکت adobe connect در انتقال صوت و تصویر این است که در صورت کند بودن اینترنت اعضای جلسه حتی الامکان تصویر و صدای افراد را قطع نمی کند بلکه آن را با تاخیر منتقل می کند. یعنی مثلا اگر سرعت اینترنت شما پایین باشد صدای سایر اعضای جلسه را با چند ثانیه تاخیر ولی کامل و بدون بریدگی می شنوید. ترفند دیگر ادوب کانکت adobe connect در مواقع پایین بودن سرعت اینترنت این است که به طور خودکار از کیفیت فیلم می کاهد و تصویر را پیکسل پیکسل نمایش می دهد. یعنی کیفیت نمایش فیلم را متناسب با سرعت اینترنت شما تنظیم می کند.

یکی دیگر از مزایای ادوبی کانکت adobe connect تنوع امکانات و آپشن ها برای مدیریت سطح دسترسی اعضای کلاس است. امکان تعریف تعداد نامحدود هاست یا پرزنتر در یک کلاس، تغییر نقش اعضا در حین برگزاری کلاس، اعطای سطح دسترسی یا قطع دسترسی گروهی اعضا به دوربین و میکروفون، چت خصوصی مدیران کلاس، تشکیل اتاق های گفتگوی جداگانه در زمان برگزاری کلاس به صورت همزمان، (مثلا مدیران جلسه جداگانه با هم می توانند ارتباط صوتی و تصویری خصوصی داشته باشند بدون آنکه سایر اعضای کلاس متوجه بحثهای آنها شوند.) و بسیاری امکانات دیگر.

برای شرکت در کلاس آنلاین ادوب کانکت adobe connect راه های مختلفی وجود دارد که هر کاربر متناسب با علاقه و امکانات خود می تواند در کلاس شرکت کند: ورود مستقیم از طریق براوزر گوشی یا کامپیوتر، ورود از طریق اپلیکیشن ویندوز، ورود از طریق اپلیکیشن اندروید یا آی او اس.

 

ادوب کانکت فارسی

یک خبر خوب درباره ادوبی کانکت adobe connect اینکه تیم فنی کلاس روم برای اولین بار توانسته است محیط این نرم افزار را فارسی نماید. در نرم افزار ادوبی کانکت فارسی شده همه آیتم ها و بخش های کلاس، توضیحات و راهنماها، پیام ها، اعلان ها و پیغام های خطای برنامه به زبان فارسی برای کاربران نمایش داده می شود و کاربری این برنامه را فوق العاده راحت و روان کرده است. در صورت تمایل به برگزاری کلاس های آنلاین خود در ادوبی کانکت فارسی شده می توانید از سامانه کلاس روم استفاده نمایید.

 

دانلود ادوب کانکت

دانلود نسخه دسکتاپ ادوب کانکت

دانلود نسخه اندروید ادوب کانکت از کافه بازار

دانلود مستقیم نسخه اندروید ادوب کانکت

 

اجاره ادوبی کانکت

شما می توانید برای اجاره ادوبی کانکت به راحتی و با کمترین هزینه کلاس های مجازی و وبینارهای خود را در کلاس روم برگزار کنید. در کلاس روم همه امکانات و قابلیت های برگزاری کلاس در پلتفرم ادوبی کانکت adobe connect به راحتی و با چند کلیک ساده در دسترس شماست.

با اجاره ادوب کانکت در کلاس روم علاوه بر امکانات معمول ادوبی کانکت از مزایای اختصاصی زیر برخوردار خواهید شد:

 • ورود به سامانه و کلاس (لاگین) بدون نیاز به ایمیل و نام کاربری و صرفا از طریق شماره موبایل و ارسال پیامک رمز عبور یکبار مصرف
 • پشتیبانی رایگان و ۲۴ ساعته
 • محیط فارسی کلاس ادوبی کانکت
 • امکان چت فارسی در کلاس آنلاین بدون به هم ریختن فونت

 

آموزش ادوب کانکت


برای آشنایی بیشتر با امکانات ادوبی کانکت adobe connect و نحوه استفاده از قابلیت های آن، مقالات آموزشی استفاده حرفه ای از امکانات و قابلیت های کلاس آنلاین ادوبی کانکت adobe connect را در اینجا ملاحظه نمایید.

برای مشاهده هر مقاله روی عنوان آن کلیک کنید.

سایر سرویس‌های اجاره ادوب کانکت در کلاس روم: