کلاس آنلاین رایگان

 کلاس روم اولین سامانه کلاس انلاین رایگان در ایران

در حال حاضر امکان برگزاری کلاس مجازی رایگان با حداکثر پنج کاربر در کلاس روم فراهم است و در آینده سرویس های رایگان بیشتری به خدمات کلاس روم اضافه می شود.

مدرسان گرامی و آموزشگاه ها و سایر مراکز آموزشی با استفاده از نرم افزار کلاس آنلاین رایگان کلاس روم می توانند کلاس های تدریس خصوصی و نیمه خصوصی آنلاین، جلسات کاری آنلاین و سایر رویدادهای آنلاین و کلاس های مجازی خود را به صورت کاملا رایگان برگزار نمایند.

برای برگزاری کلاس های خود با تعداد کاربر بیشتر از پنج نفر می توانید از سرویس های غیررایگان کلاس روم استفاده نمایید.

 

چگونه کلاس آنلاین رایگان برگزار کنیم

برای ایجاد کلاس مجازی رایگان فقط کافی است فرم زیر را پر کنید تا ساخت کلاس آنلاین رایگان توسط کارشناسان پشتیبانی کلاس روم انجام و اطلاعات و راهنماهای لازم از طریق واتساپ برای شما ارسال شود.

در پلتفرم کلاس آنلاین رایگان کلاس روم همه امکانات برگزاری یک کلاس آنلاین ایده آل از جمله امکان ارتباط زنده صوتی و تصویری دوطرفه (بدون قطعی و تاخیر)، اشتراک گذاری دسکتاپ، بارگذاری و ارائه انواع فرمت های فایل، پخش آنلاین فیلم و صوت در کلاس، چت متنی، تخته وایت برد و… برای شما فراهم است.

مزیت دیگر سایت برگزاری کلاس آنلاین رایگان کلاس روم محاسبه حجم اینترنت مصرفی شما با تعرفه نیم بها است. این امکان هزینه اینترنت شما را در استفاده از نرم افزار کلاس آنلاین تا حد زیادی کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

در سرویس کلاس رایگان، امکان ضبط کلاس ها و ذخیره سازی کلاس های آنلاین روی سرور کلاس روم وجود ندارد. اگر می خواهید امکان ضبط و ذخیره سازی کلاس ها برای شما فعال شود، از سرویس های غیررایگان استفاده نمایید.

برای فعال شدن سرویس کلاس آنلاین رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید.

قبل از ثبت درخواست، برای آشنایی بیشتر با امکانات سامانه کلاس روم می‌توانید وارد کلاس آزمایشی شوید.

در حال بارگیری

مشاهده قیمت سایر سرویس‌ها: