راهنمای ورود به کلاس آنلاین

برای وارد شدن به کلاس مجازی چه با موبایل و چه با کامپیوتر یا لپتاپ نیاز به نصب هیچ نرم افزاری نیست. ابتدا روی دکمه «ورود به کلاس» کلیک کنید و بعد دکمه «باز کردن کلاس در مرورگر» را بزنید و وارد کلاس شوید.

 

اگر بعد از ورود به «کلاس‌های من» کلاس مورد نظر خود را مشاهده نمی‌کنید، لطفا به پشتیبان فنی مرکز آموزشی خود مراجعه نمایید.

همه کلاس‌ها در سامانه کلاس روم، خصوصی است و باید دسترسی به کلاس‌ها از قبل برای شما ایجاد شده باشد.

به طور کلی دو راه برای ورود به کلاس مجازی وجود دارد: ۱- ورود مستقیم از طریق براوزر و بدون نیاز به نصب نرم افزار ۲- ورود از طریق نرم افزار ادوبی کانکت

در صورت تمایل به ورود از طریق نرم افزار به ترتیب زیر عمل کنید:

 

ورود به کلاس از طریق کامپیوتر یا لپتاپ:

قبل از اولین ورود به کلاس مجازی، نرم افزار زیر را دانلود و نصب نمایید ولی بعد از نصب اجرا نکنید. حتما همراه با نصب نرم افزار ادوبی کانکت کیبورد فارسی را هم نصب کنید تا هنگام تایپ حروف فارسی در قسمت چت و سایر قسمتها حروف فارسی به هم نریزد.

هنگام ورود به کلاس روی گزینه «باز کردن کلاس در برنامه ادوبی کانکت» بزنید. یک پنجره به صورت خودکار برای شما باز می‌شود. با کلیک بر روی دکمه Open وارد کلاس شوید.

 

ورود از طریق گوشی‌های اندروید:

قبل از اولین ورود به کلاس مجازی، اپلیکیشن ادوبی کانکت را دانلود و نصب نمایید ولی بعد از نصب اجرا نکنید.

هنگام ورود به کلاس روی گزینه «باز کردن کلاس در برنامه ادوبی کانکت» بزنید و سپس دکمه «باز کردن اپلیکیشن» را بزنید و وارد کلاس شوید.

در نسخه اندروید ادوبی کانکت زبان فارسی پشتیبانی نمی شود و محیط کلاس به زبان انگلیسی است. همچنین در قسمت چت و… حروف فارسی به شکل جدا جدا و از چپ به راست نمایش داده می شود.

 

تذکر مهم:

هنگام ورود به کلاس حتما فیلترشکن و وی پی ان کامپیوتر یا گوشی خود را غیرفعال کنید.